>> Home > Uudised > Uudised 2013

Uudised 2013

14.12 osalesime Pippaga Põhjamaade Võitjal 2013 Soomes, kohtunikuks oli palutud Mr. Paul Harding Inglismaalt.Seekord  jäi meie tulemuseks 4. koht juunior klassis hindega väga hea.

Meie Hero - Oldengland's Dream Pulp Fiction rahvusvahelise tsempioni tiitel on nüüd ametlikult kinnitatud!!!

 

24.08.2013 Baltic Bulldog Winner 2013 Riias, kohtunik Pr. Julija Aidietiene Leedust. Meie Pippale oli see suurepärane päev tulemusega : SP1, SK, JSERT juuniorklassis ning lõppkokkuvõttes parim emane 1 tiitliga Baltic Bulldog 2013.

Selle tulemusega on Ingridbulls Pepsi From First Favourite nüüd Läti Juunior tsempion! 

 

16.08 Inglise ja prantsuse buldogide erinäitus Luigel, kohtunik Pr. Helene Denis Prantsusmaalt. Ingridbulls Pepsi From First Favourite tulemus juuniorklassis SP1, SK ja VastassugupooleParim juunior ning kokkuvõttes parim emane 4 

 

 

 

  

Meie Hero poeg Ingridbulls White Rock sai juuniorklassis SP, SK ja tuli teisele kohale ning oli kokkuvõttes parim isane 4.

 


Hero tütar Dagostar Caliopi võitis beebiklassis 1 koha ja tuli Vastassugupoole Parimaks beebiks.

Õnnesoovid Ingale ja Margitile, olete nii tublid!!!

 

 

 

20.07.2013 rahvuslik näitus Valgas. Buldogide kohtunikuks oli Pr. Marleen Collins Iirimaalt, kes hindas samuti ka rühmavõistlusel. Meie Pipppa - Ingridbulls Pepsi From First Favourite tulemuseks oli SP 1, SK, JSERT, Tõu Parim juunior ja Tõu Parim. Päeva rosinaks oli Pippa saavutus rühmavõistlusel, tulles 22 koera seast 6 parima hulka. Suured tänud kohtunikule!

Saime sellelt näituselt viimase vajamineva SERT-i ja nüüd on Pippa 9 kuu vanusena Eesti Juunior tsempion!!! 

 

 

 

 

 

6.-7.07.2013 rahvusvahelised näitused meie kodulinnas Pärnus. Ingridbulls Pepsi From First Favourite esines  suurepäraselt  mõlemal näitusepäeval, olles Tõu Parim juunior ja Vastassugupoole Parim! Suured tänud kohtunikele, Pr. Vija Klucniece (LT) ja Hr. Revaz Khomasuridze (RUS) ja hädleritele Gitale ja Marleenile abi eest!

 

 

 

 

 

10.6  Eesti Võitja 2013 Tallinnas. Oldengland's Dream Pulp Fiction tulemus tsempionklassis SP 2, SK ja  parim isane 4. Ingridbulls Pepsi From First Favourite oli Tõu Parim kutsikas ning Best in Show 5 kutsikas!!! Suured tänud kohtunikele, Pr. Ekaterina Senashenko(RUS) ja Hr. Tomasz Borkowski (POL)!


 

 


 

 

25.05.2013 rahvusvaheline näitus Moletais Leedus, kohtunik Pr. Flyora Chaikovskaya Venemaalt. Oldengland's Dream Pulp Fiction tulemus SP 1, SERT, CACIB, parim isane 1 ja Vastassugupoole Parim. Hero sai viimase vajamineva CACIB-i ning nüüd saame kinnitada rahvusvahelise välimikutsempioni- C.I.B tiitli!


 

13.04.2013 Rahvusvaheline näitus Tallinna Võitja 2013, kohtunik Pr. Berri Beare Iirimaalt. See oli Hero kutsikatele Ingridbulls Pepsi from First Favourite (Pippa) ja Ingridbulls White Rock (Maksik) teine näitus. Pippa tegi väga ilusa esinemise ja tuli kokkuvõttes Tõu Parimaks kutsikaks. Samuti läks väga hästi Maksikul, tulles Vastassugupoole Parimaks kutsikaks.

   

30.03.2013 rahvusvaheline näitus Läti Võitja 2013, Riias. Kohtunik Hr. Igor Vyguzov Venemaalt.

Hero tütre Ingridbulls Pepsi From First Favourite e. koduselt Pippa esimene näitus kutsika klassis. Kirjeldus: hea tüüp, kena pea, väljendusrikas ilme, korrektsed kõrvad, tüüpiline topline, hea esiosa, kena temperament, väga paljulubav kutsikas. Kokkuvõttes parim kutsikas!